Start » Kujawsko-pomorskie

EKOOS

25 lipca 2011 0 Komentarzy

EKOOS
ul. Świerczewska 5
71 – 066 Szczecin
kom. 601 – 78 – 22 – 37
tel/fax. 91 – 45 – 30 – 183

www.ekos.pl

Firma EKOOS zajmuje się działalnością handlową i usługową stale poszerzając swój asortyment i wachlarz usług. Gwarantujemy, że znajdują Państwo tutaj wszystko do nawodnienia oraz wyposażenia swojego ogrodu w wysokiej jakości, ogrodnicze narzędzia – od części serwisowych przez grabki i łopatki a kończąc na piłach, pompach i kosiarkach.

W sezonie oferujemy Państwu stały dostęp do wysokiej jakości trawnika w rolce kanadyjskiego producenta GrasslandFarms.

Usługi: projektowanie systemów nawadniających, instalacja systemów nawadniających, obsługa i konserwacja istniejących już systemów irrygacyjnych, całoroczny nadzór nad eksploatacją systemów, korygowanie i poszerzanie zakresu działania systemów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów, wsparcie techniczne dla inwestorów, małopowierzchnioowa rekultywacja gruntów, cięcie korekcyjne żywopłotów i krzewów, projektowanie i wykonawstwo ogrodów, trawniki z rolki i siewu, regeneracja zniszczonych trawników, przesadzanie drzew, nasadzanie roślinności, profesjonalna obsługa, pielęgnacja ogrodów, budowa oczek wodnych (murowane, folia).

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.